Proběhlo mistrovské utkání s Chyšky

Sezimovo Ústí - Chyšky 3:1 (1:1)

Branky:

35' Doubek (Škrábek) 1:1

60' Doubek (Pavelka J.) 2:1

88' Doubek (Svoboda) 3:1

- Belada (46' Svoboda), Škrábek, Pavelka M., Kubec

- Hladík (67' Červ), Bartáček (75' Sazma), Kukučka, Dmejchal ml.

- Pavelka J. (86' Žilinčík), Doubek

Hodnocení trenéra Josefa Vošty:

V dalším domácím utkání jsme přivítali zkušený tým Chyšek. Podle postavení mužstev v tabulce jsme měli být jasným favoritem na zisk tří bodů. Na ty jsme se však pořádně nadřeli. Nakonec se nám povedlo zvítězit, ale předvedená hra nebyla v určitých fázích zápasu podle našich představ.

Reportáž:

Vstup do utkání se nám docela povedl. Převaha však byla pouze platonická, nadějné akce končily před pokutovým územím soupeře. První vážnější příležitost jsme měli v 16´, kdy aktivní    M. Pavelka pronikl až před hostující branku kde hledal nabíhajícího M. Doubka, který ovšem na centr nedosáhl.

V 17' se po zákroku na M. Doubka měla kopat penalta, rozhodčí však místo toho nařídil pouze přímý kop z hrany pokutového území. Po jeho zahrání se hosté dostali do rychlého brejku, který uhasil T.Kukučka pouze za cenu faulu. Po jeho exekuci se trestuhodně nekrytí hráči Chyšek dostali ke dvěma dorážkám a bylo to 0:1.

Po tomto gólu se z naší hry vytratila lehkost a hosté se dostávali jednoduše do šancí. Ve 35´ se naštěstí dostal po pasu J. Škrábka do brejkové situace M. Doubek a střelou levačkou na zadní tyč vyrovnal na 1:1. Do konce poločasu už se hrálo bez šancí.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a na hře to bylo znát. Hosté sice občas zahrozili, ale většinu času jsme měli herní převahu, kterou se nám povedlo vyjádřit gólem v 60´  - 2:1. Na centr J. Pavelky z levé strany si naskočil M. Doubek a hlavou překonal hostujícího brankaře. V dalším průběhu zápasu hosté nesložili zbraně a vytvořili si několik možností na vyrovnání. O našem zaslouženém vítězství definitivně rozhodla hezká akce z 88´  kdy po nezištné přihrávce D.Svobody uzavřel hattrick kanonýr M. Doubek. Tentokrát pravou nohou.